بک لینک

موضوع بسته شده است 
مشکل در بارگذاری
سلام دوستان این به خدا اسپم نیست، فقط اینکه بنده دیروز یه روم اضافه کردم به وبم، اما فکر می کنم که سرعت لود شدن وبلاگم افت کرده، از سیستم من که ...، واسه سیستم شما چطور؟ آدرسم در امضام درج شده.
ممنون
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
دوست من هر چقدر امکانات وبلاگ بیشتر باشه لود شدن وبلاگت دیر تر میشه
درسته، اما یه وبهایی هستند که دیگه باز نمیشن، من می خوام بدونم که من مثل همونا شدم، می خوام بدونم این ویژگی ای که در عکس مشخص کردم باعث می شه که کلأ وب نیاد بالا؟

[تصویر:  81256722713903334633.jpg]
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
داداش من هر چی بیشتر کد جاوا اسکریپت و عکسای با حجم زیاد تو وبت بذاری سرعت لودت ب شدت افت میکنه
ب نظر من حجم عکساتو با فتوشاپ کم کن
کد جاوا هم کمتر ب کار ببر  و چیزای غیرضروری رو حذفش کن
موفق باشی
بازگشت دوباره 13دیزاین! (ب زودی)

سپاس شده توسط پویا ناجی
(92-6-27، 02:43 عصر)beggar-love نوشته است: داداش من هر چی بیشتر کد جاوا اسکریپت و عکسای با حجم زیاد تو وبت بذاری سرعت لودت ب شدت افت میکنه
ب نظر من حجم عکساتو با فتوشاپ کم کن
کد جاوا هم کمتر ب کار ببر  و چیزای غیرضروری رو حذفش کن
موفق باشی
نقل قول: نگفتی زود لود شد یا دیر؟
دیر لود میشه و دلیلشو واست گفتم داداش
قالبت هم یکمی سنگینه103

نه تقصیر این چت روم هستش که گذاشتم، سرعتش رو آورده پایین.
ن داداش قالبت هم سنگینه
استایلاتو توی فایل css تعریف نکردی
کد قالبتو بذار تا درستش کنم

الان نگاه بکن، برش داشتم مشکلش حل شده، خوب لود میشه، این قالب رو هم قابل توجهت هم قبلأ شخصیش کردم، هم بهینه (سئو)
سرعتش بهتر شد داداش پویا
اما اگه استایلتو فشرده کنی سرعت بهتر میشه
اگه نمیتونی کد قالبتو بذار تا فشردش کنم1

موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان