بک لینک

نظرسنجی: کدوم isp خوبه؟ از نظر سرعت دانلود و .....
شاتل
آسیاتک
مخابرات
مبین نت
پاس آنلاین
عصر تلکام
صبانت
فن آوا
های وب
سیستک
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
کدوم ISP خوبه؟
سلام، من فقط تجربه ی خودم رو از isp هایی که تا به حال ازشون سرویس گرفتم رو میگم.
شاتل : 2 سال -> بهترین تجربه ای که بین isp ها می تونید داشته باشید، از نظر پاسخگویی و حل مشکلات این شرکته. در ضمن قطعی خیلی کم داره اما خب کمی گرونه.

های وب : 3 ماه -> پاسخگویی خوبه، اما بدون این که متوجه بشید همه چیز خیلی گرون براتون در میاد. نمیدونم چرا ولی تو همون سه ماه من هزینه های زیادی رو پرداخت کردم در حالی که مدام خودشون از به صرفه بودن حرف میزدن. نمیدونم والا !

مخابرات : 5 ماه -> برحسب منطقه کیفیتش زمین تا آسمون فرق می کنه. برای من سرعت 500 کیلوبایت برثانیه میده با حداقل قیمت. دانلود شبانه اون هم با سرعت 500 کیلوبایت. خلاصه برای من عالیه فقط پاسخگوییش مضخرفه. گاها بی دلیل قطع میشه.

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG ، Bahamin
اما سرویس های نامحدودش حتی طلایی هاش از مخابرات هم سرعتش کمنره و بین چند نفر هم تقسیم میشه من نامحدود 512 طلایی آسیاتک رو داشتم سرعتم رو 16 بود
[/quote]
نمیدونم چرا سرعت 512 طلایی شما اینقدر کم بوده ولی اصلا اینطوری نیست .من 256 نامحدود برنزی که گرفتم بین چهل تا پنجاه کیلو بایت سرعت دانلودش بود که نرمال هم هست...
پاسخ
اگه کیفیت سیم های تلفن منطقتون خوب باشه، مخابرات خیلی خوب جواب میده.
اگه کیفیت پایین باشه ممکنه افت سرعت وجود داشته باشه(سرعت بالا پایین بره)
ولی از یه نفر شنیدم که میگفت شاتل مثل مخابرات افت سرعت نداره و سرعتش ثابته.
مخابرات قیمتاش نسبت به شاتل و... ارزون تره.
من 512 دارم راضیم.
پیشنهاد می کنم مخابرات بگیرید.
با تشکر.
پاسخ
 سپاس شده توسط mhe ، HSG ، omidg
دوستان به خاطر اینکه تو انجمن تاپیکی راجب به ISP (شرکت خدمات اینترنت پر سرعت) نداریم هر کی موافقه این بشه یک تاپیک مرجع (مثل تاپیک جامع تهیه ی هاست) اعلام کنه چون واقعا لازمه و اگر هم نباشه هی کی میاد اینو نمیبینه یک تاپیک جدایی میزنه و یک اسپم دونی راه میوفته امید وارم همه موافق باشن

حالا چون خودم این پیشنهاد رو دادم خودم قانون ها رو میزارم Smile)  
1- هرگونه تبلیغات ممنوع 
2-دعوا و بحث برسر یک شرکت ممنوع 
3- ادب رعایت بشه 
4- نظرات اسپم مانند (من موافقم-حق با شماست و ....) ممنوع
5- هر حرفی با سند بدون سند یا تجربه هیچ حرفی صحت نداره  

توجه : پس از اینکه این تاپیک به 10 صفحه رسید جهت مبارزه با اسپم قفل شده و تاپیک جدیدی با همین موضوع ایجاد میشود 
با تشکر
 چاکر شما omidg 
ما برگشتیم
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
خیلی ممنون بازم از این نظرسنجی ها بذارید
انرژی مثبت
پاسخ
(94-12-15، 08:15 عصر)bitaok11 نوشته است: خیلی ممنون بازم از این نظرسنجی ها بذارید

چشم در آینده برگذار خواهد شد

با تشکر فراوان
ما برگشتیم
پاسخ
من الان 256 مخابرات دارم، سرعتش هم بین 70تا 150 تغییر می کنه، اما با هر بادی که میاد اینترنتم قطع میشه ..
پاسخگویی و پشتیبانیش واقعا چرته ..
یکی از فامیلامون شاتل داره میتونه درماه بی نهایت دانلود کنه با 30 تومن .. ( از یه نفر دیگه شنیدم راست و دروغش رو نمیدونم )
پیشگامان کویر یزد هم قیمت های خوب و به صرفه ای داره البته کیفیت و پشتیابینش رو تست نکردم..
در کل بنظرم مخابرات خیلی هم بد نیست ساعت 3 تا8 هم دانلود مجانی داره !
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
داتک تلکام (رهام داتک) هم بد بود ولی تازگی خوب شده و خدمات رضایت بخشی داره 
اما در مجموع اینرتنت ایران تعریف چندانی نداره متاسفانه
ما برگشتیم
پاسخ
بنظر من الان های وب از همه بهتره در کل
مهدی
پاسخ
شاتل