بک لینک

ساخت نرم افزار شما
(94-10-2، 12:42 عصر)HSG نوشته است: سلام
یه ایده خوب برای ساختن یه نرم افزار Open-Source دارم که حتی اسمش هم که برند میشه هم انتخاب کردم.
دوست داشتم این نرم افزار رو خودم به دو زبان انگلیسی و فارسی بسازم و در سطح جهان به صورت Open-Source قرارش بدم.
خیلی دوست داشتم بتونم مولتی پلتفرم بسازمش اما من فقط #C بلدم و با #C نمیشه مولتی پلتفرم ساخت.
می خوام بدونم شما علاقه داری با Qt و ++C به صورت مولتی پلتفرم و در دو زبان فارسی و انگلیسی بسازیش؟ فقط دقت کن این نرم افزار حتماً باید Open-Source باشه وگرنه به دلیل ماهیت شخصی که داره هیچ کس بهش اعتماد نمیکنه.تمام نرم افزار های مشابه اش هم Open-Source هستن.
واقعاً خیلی سخته که از ایده خودم بگذرم به همین دلیل اگه میشد یه جورایی همکاری کنیم خیلی بهتر میشد.
من مطمئنم 100 درصد این ایده میگیره و سایت این ایده روزانه بیشتر از هزاران بازدید میگیره.

من اتفاقا میخوام با Qt برنامه ها رو بنویسم (البته اگر فرد سفارش دهنده با زبان دیگه ای هم بخواد مشکلی نیست) ؛ اما این موضوع Open Source که میگید ، کاملا متضاد با جنبه مالی ساخت نرم افزار هست. منظورم اینه که بنده نرم افزار رو میسازم به خاظر هزینه ای که فرد سفارش دهنده به خاطرش پرداخت میکنه. اگر Open Source باشه که دیگه خیلی راحت نسخه های مختلفش میاد و کلا همه چیز به هم میخوره !!!

شما با پ.خ با بنده در تماس باشید. لطفا ایدتون رو هم پ.خ کنید !! Big Grin
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، E-Beshkani ، HSG

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ساخت نرم افزار شما - HSG - 94-10-2، 12:42 عصر
RE: ساخت نرم افزار شما - Mr.AliReza - 94-10-2، 03:44 عصر
RE: ساخت نرم افزار شما - only - 94-10-29، 07:38 عصر
RE: ساخت نرم افزار شما - Ali27 - 94-10-29، 08:11 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان