بک لینک

نظرسنجی: از کدام سرویس وبلاگ دهی راضی هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
blogfa
21.62%
8 21.62%
mihanblog
18.92%
7 18.92%
persianblog
21.62%
8 21.62%
blogsky
5.41%
2 5.41%
blogweb
2.70%
1 2.70%
rozblog
13.51%
5 13.51%
loxblog
0%
0 0%
javanblog
0%
0 0%
wordpress
16.22%
6 16.22%
در کل 37 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
از کدام سرویس وبلاگ دهی راضی هستید؟
شما مدت زمان را هم در نظر بگیرید.میهن بلاگ 7 سال هست که تاسیس شده ولی ثامن بلاگ یک ساله که تاسیس شده.درضمن شما خودتون امکانات ثامن بلاگ رو با میهن بلاگ مقایسه کنید متوجه میشوید.
 سپاس شده توسط Browning
نظرسنجي نياز نداره . ميهن بلاك هميشه بهترين نبوده . تلاش كرده . ثامن هم خوبه اما نياز به زمان بيشتري داره .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
مسی جان خواهشا یکم فکر و تحقیق کن ، بعد پستی رو ارسال کن . شاهد بودیم که آقا مسی چند بار نظر نادرست دادند و در ارسال بعدی ، دوباره یه چیز دیگه گفتن . بخاطر همین سعی میکنم به پست های شما پاسخ ندم .

------------------

به نظرم هیچ جیز وردپرس نمیشه . غیر از وردپرس ، ثامن بلاگ و میهن بلاگ
من فکر کنم توی بیشتر از 30 تا سرویس وبلاگ ساختم اما ثامن بلاگ با اینکه تازه تاسیس شده بهتر از بقیه بوده و داره خیلی هم بهتر میشه.
با اینکه این سرویس ها هم خوب هستند ولی چون نظر سنجی درباره بهترین بود من به هیچ کدوم رای ندادم!
 سپاس شده توسط Browning
لطفا بخش هاي قديمي رو به روز نكنيد . در ضمن آقا dragon ‎‏ بهتر نبود خصوصي خبرم ميكرديد . تازه صندوق رو خالي كردم . اين بحث ها خيلي قديمي شده . راستي من از اين به بعد مشترك اين بخش نميشم . بنابراين در مورد من بحث نكنيد .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
اولین ، بهترین و اصولا" هویت و تاریخ وبلاگنویسی پارسی در دو واژه معنی میشه.

اگه باور ندارید از دیکشنری کمک بگیرید (!) ، وبلاگ پارسی یعنی ... persianblog !!!!!!

میهن بلاگ از لحاظ امنیتی نشون داده کـ ضعیفه و هر ماه خبر از حملات سایبری به گوش میرسه
در مورد اون هک معروف عرب ها کـ باعث شد persianblog.com به .ir تغییر کنه باید بگم کـ یه عده ای کـ دوست دارن به هویت ایران ضربه بزنن و تازگی ها هم ادعای تصاحب "پارس دریا" رو میکرد ، سعی کردن به یکی دیگه از بزرگترین تشکیلات ایران یعنی وبلاگنویسی ضربه بزنن و چه سایتی بزرگتر و بهتر از پرشین بلاگ.!؟

این نشان از قدرت پرشین بلاگ داره کـ باز هم خودش رو جمع کرد ، میهن بلاگ کـ با همین حملات داخلی داره از هم پاشیده میشه!

ولی پرشین بلاگ جلوی یه دولت وایساده ، دولت امارات متحده عربی!
[تصویر:  a.n.png?view]
 سپاس شده توسط y235 ، DV7 ، Pooria_h
فکر نمی کنم بروز کردن پست های قدیمی کار درستی باشه !!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط رهنمافرد
بسته شد.
من اکثر سیستم ها رو امتحان کردم 
ولی از رزبلاگ راضیم 
ولی تنها بدی رزبلاگ این بود که بعد از فیل شدن وبلاگم کلا از پایه وبمو مسدود کرد (عاغا اونجوری نگاه نکن وبم هیچ چیز خاصی نداره106)
سلام

اقای رهنما فرد گفتن بسته شد ولی هنوز بسته نشده

تو رزبلاگ که وبلاگ بسازی چه فایده داره فقط سرعتش پایینه و انقدر تبلیغات داره

از نظر من بهترین سرویس از نظر امکانات و سرعت ثامن بلاگ هست و بس فقط مشکل سابقه هست که اونم به خاطر سابقه کمش هست
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان